Aktualizowano: 30.01.2003 r.

Nasi sponsorzy !!!

Strona www.petrolot.com.plZarząd Aeroklubu Polskiego jak i spadochroniarze - zawodnicy pragną szczególnie mocno podziękować Kierownictwu Firmy "PETROLOT" za zaagażowanie i pomoc materialno-finansową udzieloną w 2002 roku podczas organizacji Pucharu Świata w Celności Lądowania w Osieku rozegranym w 2002 roku a także za sponsorowanie Polskiej reprezentacji przy wyjeździe na Mistrzostwa Świata Juniorów i przy Pucharze Świata w Celności Lądowania.

Związek Polskich SpadochroniarzyZarząd Aeroklubu Polskiego jak i spadochroniarze - zawodnicy pragną szczególnie mocno podziękować Związkowi Polskich Spadochroniarzy - Zarządowi Głównemu oraz Oddziałom terenowym, czynnie uczestniczącym w organizacji imprez i zawodów spadochronowych w roku 2002 oraz za pomoc materialno-finansową

Michael SPIEGLZarząd Aeroklubu Polskiego jak i spadochroniarze - zawodnicy pragną szczególnie mocno podziękować Michaelowi SPIEGL - za szczególne zanagażowanie i pomoc finansową spadochronowej reprezentacji Polski oraz duży wkład w rozwój Polskiego Spadochroniarstwa. DZIĘKUJEMY CI MICHAELU

Miejsce na logo Twojej firmy !!!                                                                              Zareklamuj się jako nasz sposnor i sympatyk sportów spadochronowych !!!                                                                             Dołącz do tych, którzy nas już wspierają !!!