Aktualizowano: 12.12.2002 r.

Relacje i opinie !!!

Warszawa dn. 29 listopada 2004 r.

56 POSIEDZENIA MIĘDZYNARODOWEJ KOMISJI SPADOCHRONOWEJIPC - FAIPismo organizacyjno – wykonawcze nr. DS.- 4/ /2004

Dotyczy: przygotowania i przeprowadzenia:

56 POSIEDZENIA MIĘDZYNARODOWEJ KOMISJI SPADOCHRONOWEJIPC - FAI

Zgodnie z kalendarzem przedsięwzięć szkoleniowych i sportowych Międzynarodowej Komisji Spadochronowej IPC - FAI oraz Aeroklubu Polskiego na rok 2005, zatwierdzonym przez Zarząd Aeroklubu Polskiego i Polską Konfederację Sportu Aeroklub Polski organizuje, w Centrum Kongresowym Warszawianka, w Jachrance, w terminie 25 - 30 stycznia 2005 r.

56 POSIEDZENIE MIĘDZYNARODOWEJ KOMISJI SPADOCHRONOWEJ IPC - FAI.

I. W związku z powyższym w skład kierownictwa posiedzenia powołuję:

1. Lidię Kosk - specjalistę ds. szkolenia spadochronowego w Dziale Szkolenia Aeroklubu Polskiego na Głównego Koordynatora posiedzenia.

Do jej obowiązków będzie należało przygotowanie i organizacja posiedzenia, zgodnie z ustalonymi na posiedzeniu Międzynarodowej Komisji Spadochronowej IPC-FAI wytycznymi i zasadami organizacji tego typu konferencji.

Jednocześnie będzie sprawować nadzór nad sprawną, skoordynowaną i planową realizacją założonych celów tego przedsięwzięcia. Zadba o jego właściwe przygotowanie i organizację, zgodnie z opracowanym planem, regulaminem i preliminarzem. Jednocześnie złoży rozliczenie dysponowanych środków finansowych, w terminie 14 dni od daty zakończenia posiedzenia. Będzie odpowiedzialna, zgodnie z Umową  Nr 112/2004 r. pomiędzy Aeroklubem Polskim i Spółką Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe za dokonanie wyliczeń oraz zmian w ilości zamawianych noclegów, ilości uczestników na usługę gastronomiczną oraz innych usług wchodzących w zakres działalności Spółki Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe.

2. Barbarę Dobrowolską - specjalistę ds. organizacyjno-szkoleniowych w Dziale Szkolenia Aeroklubu Polskiego na Koordynatora posiedzenia ds. administracyjnych.

Do jej obowiązków będzie należało sprawdzenie dokumentacji bankowej, organizacja ewentualnych wpłat wpisowego na miejscu. Pomoc w pracach koncepcyjnych i biurowych.

3. Tomasza Wilka - Koordynatora posiedzenia. ds. obsługi technicznej;

4. Agnieszkę Kosk - Koordynatora posiedzenia ds. komunikacji.

II.Postanowienia ogólne.

1. Wszelkie koszty związane z organizacją i przeprowadzeniem posiedzenia będą pokryte z wpłat wpisowego oraz z wpłat sponsorów.

2. Kierownictwo oraz pomocnicy, w zależności od potrzeb, będą korzystać z bezpłatnego zakwaterowania i wyżywienia w Centrum Konferencyjnym w Jachrance

3. Kierownictwu oraz pomocnikom zostanie wypłacone wynagrodzenie, zgodnie z Umowami zatwierdzonymi przez Sekretarza Generalnego AP.

4. Aeroklub Polski jako Organizator zabezpieczy:

• 2 komputery, w tym 1 komputer z drukarką,
    • urządzenie multimedialne oraz kserograf,
    • potrzebne do prac biurowych na posiedzeniu

5. Aeroklub Polski jako Organizator zabezpieczy 3 samochody osobowe w celu przewozu osób z Dworca Lotniczego i Dworca Kolejowego do Jachranki i z powrotem.

6. Na konto Komisji Spadochronowej będą wpłacane pieniądze za wpisowe, w wysokości:

• równowartości 580 USD - za osobę w pokoju dwuosobowym

• równowartości 770 USD - za osobę w pokoju jednoosobowym

oraz ewentualne wpłaty za pokój hotelowy przed i po posiedzeniu, w cenach:

• równowartości 40 USD - za osobę w pokoju dwuosobowym

• równowartości 80 USD - za osobę w pokoju jednoosobowym

• równowartości 16 USD - za dodatkowy obiad

• równowartości 13 USD - za dodatkową kolację

• równowartości 30 USD - za dodatkowy banki

7. Główny Koordynator posiedzenia dokona rozliczenia dysponowanych środków finansowych, w terminie 14 dni od daty zakończenia posiedzenia oraz złoży pisemne sprawozdanie z organizacji i przebiegu posiedzenia.