www.aeroklubpolski.pl
Strona Główna

 
 
Aktualizowano: 18.05.2008 r.
 
 
   
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
   
 

Wykaz Sędziów Aeroklubu Polskiego
uprawnieni do sędziowania w 2008 r.

 

Zobacz też >>> "Listę Układaczy Spadochronowych"

 

L.p.

Nazwisko i imię

 kl. 2

 kl. 1

CISM

FAI

1.

 Antkowiak Maciej

A/S/F

 

*1

2.

 Białobrocki Wojciech

A/S

3.

 Biegała Tomasz

A

4.

 Broński Wojciech

A

5.

 Buczkowski Andrzej

A/S/F

*1

6.
 Drzewiński Kazimierz

A

7.

 Duraziński Marek

F

A/S

8.
 Dykas Marek

A

9.

 Dziobal Andrzej

 

A

10.

 Gawrońska Dorota

PRAKT

11.

 Gładysz-Krzywak Renata

A/S

12.

 Gosiewski Artur

A/S/F

13.

 Gruszka Stanisław

A/F

14.

 Iselenis Jan

A/F

15.

 Kazimierz Skowyra

PRAKT

16.

 Koczorowski Ryszard

CF

F

*1

17.

 Kosk Lidia

A/S

*1

18.

 Krawczyk Grzegorz

A

19.

 Krzyżanowski Sławomir

A

20.

 Lamch Andrzej

A/S/F

A/S/F

*1

21.

 Matejek Tadeusz

A/S/F

22.

 Olszowy Ryszard

A/S/F

 

*1

23.

 Pałasińska Halina

PRAKT

24.

 Pączkowska Krystyna

 

A/S

25.

 Płotczyk Piotr

A/F

26.

 Polczyk Wojciech

A

27.

 Puchała Mariusz

A/S/F/

A/S/F

*1

28.

 Rapita Mirosław

S/F

A

29.

 Smykla Ireneusz

A

30.

 Szatko Marek

A

31.

 Szczepański Dariusz

A

32.

 Szopiński Krzysztof

A/S/F

33.

 Szrek Jacek

A/S

34.

 Świerad Grzegorz

A/S

F

35.

 Wagner Janusz

A

36.

 Wójcik Piotr

PRAKT.

37.

 Wziątek Tomasz

PRAKT.

38.

 Zych Jacek

F

A/S

 

UWAGA:
*1 - uprawnienia sędziów klasy międzynarodowej wg listy zatwierdzonej przez FAI pokazane w tabeli poniżej...

Przewodniczący Podkomisji Sędziowskiej Andrzej Buczkowski

 

Lista Sędziów Spadochronowych Aeroklubu Polskiego na 2008

Aktualizacja :01.05.2008

Aktualizacje proszę kierować do Podkomisji Sędziowskiej - Andrzej Buczkowski

 

Uwagi:

Uprawnienia sędziów międzynarodowych FAI:

  • Y1- uprawnienia do sędziowania zawodów 1 i 2 kategorii.

  • Y2- uprawnienia do sędziowania zawodów tylko 2 kategorii.

Uprawnienia sędziów krajowe:

  • KL1- Uprawnienia klasy 1 sędziego spadochronowego krajowe

  • KL2 - Uprawnienia klasy 2 sędziego spadochronowego krajowe

NAC

Name

Accuracy

Style

Formation

Canopy

Artistic Events

Canopy

Notes

Skydiving

Formation

Piloting

1

 Antkowiak Maciej

Y2

Y2

Y2

CISM

2

 Białobrocki Wojciech

KL2

KL2

3

 Biegała Tomasz

KL1

4

 Broński Wojciech

KL2

5

 Buczkowski Andrzej

Y2

Y2

Y2

CISM

6

 Duraziński Marek

KL1

KL1

KL2

7

 Dziobal Andrzej

KL1

8

 Gładysz-Krzywak Renata

KL1

KL1

9

 Gosiewski Artur

KL1

KL1

KL1

10

 Gruszka Stanisław

KL1

KL1

11

 Iselenis Jan

KL1

KL1

12

 Koczorowski Ryszard

Y2

Y2

Y2

13

 Kosk Lidia

Y2

Y2

 

14

 Krzyżanowski Sławomir

KL1

15

 Lamch Andrzej

Y1

Y1

CISM

CISM

16

 Matejek Tadeusz

KL1

KL1

KL1

17

 Olszowy Ryszard

Y1

Y2

Y2

CISM

18

 Pączkowska Krystyna

KL1

KL1

19

 Płotczyk Piotr

KL1

KL1

20

 Polczyk Wojciech

KL2

21

 Puchała Mariusz

Y1

Y1

Y2

CISM

22

 Rapita Mirosław

KL1

KL2

KL2

23

 Smykla Ireneusz

KL2

24

 Szatko Marek

KL1

25

 Szczepański Dariusz

KL2

26

 Szopiński Krzysztof

KL2

KL2

KL2

27

 Szrek Jacek

KL1

KL1

28

 Świerad Grzegorz

KL2

KL2

KL1

29

 Wójcik Piotr

Praktyka

30

 Wziątek Tomasz

Praktyka

31

 Wagner Janusz

KL2

32

 Zych Jacek

KL1

KL1

KL2

33

 Krawczyk Grzegorz

KL2

34

 Drzewiński Kazimierz

KL1

35

 Pałasińska Halina

brak praktyki

36

 Skowyra Kazimierz

brak praktyki

37

 Gawrońska Dorota

brak praktyki

38

 Dykas Marek

KL2

 

List of 2008 FAI Parachuting Judges - POLAND

Date of last update: 01 March 2008

Updates and corrections to this list have to be sent to Elisabet Pettersson

informacje na stronie : http://www.fai.org/parachuting/committees/judges/

 

Notes:

on each line, "NAC" indicates the country which nominated the judge.

  • 'Y1' indicates that an individual is approved to judge at both Category 1 and Category 2 events.

  • Y2' indicates that an individual is approved to judge at Category 2 events only.

NAC

Name

Accuracy

Style

Formation

Canopy

Artistic Events

Canopy

Skydiving

Formation

Piloting

Poland

 Maciej Antkowiak

Y2

Y2

Y2

 

 

 

Poland

 Andrzej Buczkowski

Y2

Y2

Y2

 

 

 

Poland

 Ryszard Koczorowski

Y2

Y2

Y2

 

 

 

Poland

 Lidia Kosk

Y2

Y2

 

 

 

 

Poland

 Andrzej Lamch

Y1

Y1

 

 

 

 

Poland

 Ryszard Olszowy

Y1

Y2

Y2

 

 

 

Poland

 Mariusz Puchala

Y1

Y1

Y2

 

 

 

 

 

 

   

 
     

Copyright © by Aeroklub Polski 2001 Webmaster

IE 5.0 (800x600 lub 1024x768)