www.aeroklubpolski.pl
Strona Główna

 
 
Aktualizowano: 30.12.2002 r.
 
 
   
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
   
 

Biuletyny i projekty zmian w przepisach !!!

 

Niniejszy dział naszego serwisu ma zapewnić stały i najszybszy z możliwych sposobów informowania "braci spadochronowej" o propozycjach zmian w przepisach wykonywania skoków spadochronowych, zatwierdzonych już zmianach, któych głównym zadniem będzie zwiększenie bezpieczeństwa wykonywania skoków.

W miarę napływu materiału będę grupował go w działy tematyczne opatrzonę datą i krótką charakterystyką czego dany materiał dotyczy, a także przez kogo został nadesłany.

DATA

 

NADESŁAŁ + TEMAT + TREŚĆ

   

23.12.2002

CEZARY SUBIETA - "Projekt Rozporządzenia Ministra Infrastruktury" - w sprawie wymagań w zakresie sprawności fizycznej i psychicznej osób ubiegających się o otrzymanie świadectwa kwalifikacji lub posiadających świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego.

więcej >>>

22.12.2002

LIDIA KOSK - "Uwagi do Projektu Licencjonowania Personelu Lotniczego"

Brak znaczenia określenia - skoczek spadochronowy zawodowy, wszędzie występują odwołania, że instruktorem spadochronowym może być skoczek spadochronowy zawodowy....

więcej >>>

26.11.2002

CEZARY SUBIETA - "Nadzór nad spadochronami - Nowy Targ wersja 22-11-2002"

Nadzór techniczny nad sprzętem spadochronowym i personelem technicznym Aeroklubu Polskiego

Niniejsza część jest składową całości przepisów dotyczących zasad funkcjonowania i wykonywania skoków spadochronowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej....

więcej >>>

   

 
     

Copyright © by Aeroklub Polski 2001 Webmaster

IE 5.0 (800x600 lub 1024x768)