powrót do strony modelarskiej

SKŁAD KOLEGIUM SĘDZIOWSKIEGO
W MODELARSTWIE LOTNICZYM I KOSMICZNYM NA ROK 2005


(Osoby upoważnione do sędziowania krajowych zawodów międzynarodowych, mistrzostw Polski, zawodów do Pucharów Polski i innych)
Przewodniczący Kolegium - Kazimierz ŁAPIŃSKI
Ustalony przez Komisję Modelarską Aeroklubu Polskiego

X - uprawniony do sędziowania i przewodniczący w danej konkurencji
O - uprawniony do sędziowania w danej konkurencji
- sędzia międzynarodowy uprawniony do sędziowania w danej konkurencji

Lp.AeroklubImięNAZWISKOKl. upr.Adres zamieszkaniaNr kier.tel.służb.tel.domowyF2BF2CF2DF4B, F4CF3AF3CF4IS5, S7
1PL.SławomirAdamkowski109-400 Płock, ul. Kolegialna 13 m. 16          O
2WRTadeuszBiałowąs153-152 Wrocław, ul. Kozanowska 75/16         O 
3WABernardChojnacki196-300 Żyrardów, ul. Kpt. Pałaca 41/40046 855-81-39O   O   
4KAEdwardCiapałaM43-430 Skoczów, Kowale 130   OOO     
5SZCzesławCimoszko170-425 Szczecin, ul. Kujawska 7/54091 488-46-67O X     
6POMarekDominiakM61-680 Poznań, Os. Przyjaźni 18r/225061813-02-51823-47-75O  O    
7LOStefanGaudyńskiM91-849 Łódź, ul. Niemojewskiego 4/25042632-46-23656-44-35   O    
8WAJanuszHaszczyński196-300 Żyrardów, ul. 11 Listopada 19/33  0502-687337O   O   
9WRJerzyJabłoński153-405 Wrocław, ul. Krucza 75/3         O 
10ZGZygmuntJaneckiM65-525 Zielona Góra, ul. Ptasia 4/15068325-34-75325-57-14O  OOOOO
11WAJanJóźwiakM03-580 Warszawa, ul. Askenazego 1/62022656-66-24679-49-80OXOOOO  
12OPZbigniewJurek145-227 Opole, ul. Maków 23077 441-90-68   O    
13KRTadeuszKasprzycki131-321 Kraków, ul. Fiszera 2012412-29-53637-77-11       O
14WBTomaszKędzierski158-105 Świdnica, ul. Słowackiego 9a         O 
15LAAndrzejKiepsch164-100 Leszno, ul. Armii Krajowej 5/13065 526-10-94O  O    
16KEJanuszKoper126-200 Końskie, ul. Hubala 17 m. 15   O       
17WAJerzy Kosiński102-645 Warszawa, ul. Bytnara 11b/35022835-32-98 O  OOO  
18WAStefanKraszewskiM02-942 Warszawa, ul. Konstancińska 7b/113022 642-69-04X    O  
19WRStanisławKroczak150-246 Wrocław, ul. Trzebnicka 28/12071 21-55-45  O     
20ZGMarianKrzyżanM65-951 Zielona Góra ul. Władysława IV 12/89 12/89068 327-22-92   X  O 
21WASylwesterKubik196-300 Żyrardów, ul. Sowińskiego 11/2046 855-40-27O  OO   
22SM5KazimierzKuśka144-206 Rybnik, ul. Zwycięstwa 27032 739-32-86       O
23WAWojciechLesiuk101-452 Warszawa ul. Ks.Janusza 19/31 m 26022837-00-160601-611460O  O    
24BAKazimierzŁapińskiM01-519 Warszawa, ul. Dymińska 2/154022 639-88-84    OO  
25PORobertMakowski161-686 Poznań, Os. Przyjaźni 22/7061 820-45-13O  O    
26DELeszekMastalskiM53-014 Wrocław, ul. Aliancka 7071 362-89-57   O    
27CZRomanMuchaM42-200 Częstochowa, ul. Kilińskiego 58/2034 361-47-07OOOO    
28KRAntoniOpoczka131-419 Kraków, ul. Kwartowa 3A m 106012      O  O
29MIZygmuntOsak139-300 Mielec, ul. Dworcowa 8/41017788-75-73585-37-38O  O    
30KAJózefOślizło140-875 Katowice, ul. Tysiąclecia 47/83032 250-25-59O  O    
31KAŁucjaOślizło140-875 Katowice, ul. Tysiąclecia 47/83032 250-25-59OOOO    
32PIMaciejPacho197-300 Piotrków T, ul. Armii Kraj. 17/25 bl.13044 649-55-43O       
33GRKazimierzPaczkowski186-300 Grudziądz, ul. Forteczna 5A/7056 642-09-39       O
34KEStefanPiotrowski125-677 Kielce, ul. Łazy 16   O       
35TOPiotrPiszczek187-100 Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 18/1056 652-12-13   O    
36GRWiesławPolińskiM86-300 Grudziądz, ul. Śniadeckich 15/59056 465-38-19      OO
37KRIreneuszPudełkoM30-017 Kraków, ul. Wrocławska 66/23012412-29-53423-44-78 O OXO O
38KAAndrzejRachwałM41-300 Dąbrowa Górn. ul. Cieplaka 6 b032 262-26-56 OO     
39TOJanuszRumiński187-100 Toruń, ul. Kameralna 2/23056622-24-74622-96-31   OO   
40SM 1AndrzejSawicki141-300 Dąbrowa G., ul. Wojska Polskiego 49/208  604-653714 O      
41WBStanisławSawicki158-105 Świdnica, ul. Piękna 9/1074852-08-02       O 
42WBJerzySiatkowski158-302 Wałbrzych, ul. Radomska 9074842-32-66       O 
43POMieczysławSłowik161-681 Poznań, Os. Przyjaźni 3/242061665-24-87820-26-08O       
44SLRyszardSmolińskiM78-100 Kołobrzeg, ul. Waryńskiego 2/56059 352-23-59       X
45DEWiesławSzymkowskiM08-521 Dęblin, ul. Gen. Urbanowicza 6/14081883-81-42883-69-41O  OO   
46OSPiotrTargański162-800 Kalisz, ul. Częstochowska 3/15         O 
47SM 5WitoldTendera144-218 Rybnik, ul. Wodzisławska 177 b032 424-92-21       O
48BBEdwardTrzopek143-382 Bielsko-Biała, ul. Pieczarkowa 31033 818-43-34    O   
49SLMieczysławTwardowski176-200 Słupsk, ul. Braci Gierymskich 4/87059286-85430-145       O
50CZEugeniuszTwarkowski141-933 Bytom, ul. Powstańców Śl. 2c m 12032 286-57-34O  OO   
51POJózef Ulas161-063 Poznań, ul. Radowita 22/1061 870-91-31O       
52POJanuszWęcławiak161-736 Poznań, ul. Solna 25/14061 857-25-45O  O    
53WABogdanWierzba101-466 Warszawa, ul. Kazubów 6/16022826-20-210601-273744   O    
54BBAlfredWięcław143-303 Bielsko-Biała, ul. Wiśniowa 10/47033 815-93-43   O    
55WARyszardWitkowskiM02-785 Warszawa, Puszczyka 17/19 - 69022 644-68-04    OX  
56WRKrzysztofWolfram153-327 Wrocław, ul. Sztabowa 18/6         X 
57OPPawełWoźniakM43-300 Bielsko-B. ul. Leszczyńska 27a/3033 814-93-10   O    
58SM2MarekZagórskiM37-300 Leżajsk, ul. Sandomierska 17017 242-06-33O O     
59POPiotrZawadaM61-686 Poznań, Os. Przyjaźni 22/141061867-44-21825-03-50OOO     
60WRAndrzejZgut1Wrocław, ul. Olszewskiego 12         O 

X - uprawniony do sędziowania i przewodniczący w danej konkurencji
O - uprawniony do sędziowania w danej konkurencji
- sędzia międzynarodowy uprawniony do sędziowania w danej konkurencji